Förbundsstyrelse

Monica Andreasson | ordförande 
monica.andreasson@hobs.se

Christine Wessman | sekreterare
christine.wessman@hobs.se 

Gun Bengtsson | kassör
gun.bengtsson@hobs.se 

Orley Andreasson | suppleant
orley.andreasson@hobs.se 

Jonas Bengtsson | suppleant

Anställda 

Jenny Vinglid | generalsekreterare 
jenny.vinglid@hobs.se 
0736–878 451

Sonja Meksa | utbildningsansvarig
sonja.meksa@hobs.se 
0704–852 670 

Besök oss

Riksförbundet HOBS
Södra Bulltoftavägen 51 | Malmö
info@hobs.se | 0736–878 451

Stöd vårt arbete

Bli medlem i HOBS och gör skillnad för bara 50 kronor per år.

Nyhetsbrev

Vi gör utskick en gång per kvartal. Uppge din e-post för att ta del av våra nyheter.